Cenník pieskovania

Nezáväzná cenová ponuku pre mobilné pieskovanie

Chcete vedieť koľko daný úkon pieskovania bude stáť? Pripravíme Vám cenovú ponuku pieskovania/otryskávania na mieru podľa vašich predstáv. Používame viaceré abrazíva a dokážeme vyčistiť takmer každý povrch ako železo, oceľ, drevo, veterány, betón, tehly, ploty a ďalšie.

Služby, ktoré ponúkame na viac: striekanie farby, ručné maľovanie chát a zrub

Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre individuálnu cenovú ponuku pre mobilné pieskovanie. 

+421 948 047 451 I  info@tryskaci.sk

Formulár pre cenovú ponuku

  Aký materiál chcete pieskovať?

  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

  Nechcete brúsiť chatu, zrub alebo strop ručne a bude vám to trvať niekoľko dní? Prídeme vám vypieskovať drevený povrch už do pár hodín.
  Nechcete ručne čistiť a brúsiť železné konštrukcie alebo autá a nebudete s výsledkom spokojný? Využite naše služby mobilného pieskovania.

  Cena pieskovania je individuálna pri každej jednej zákazke. Pri drevených a rovných plochách si účtujeme cenu za m2. Ak sa jedná o špecifický povrch ako sú karosérie, oceľové konštrukcie, rôzne zahnutia predmetov atď. tak si cenu účtujeme v podobe hodinovej sadzby alebo cenu za m2. Všetko záleží na dohode medzi nami a našim klientom. Sme flexibilní a dokážeme sa prispôsobiť každej výzve.

  Využite naše kontaktné údaje a radi sa s vami dohodneme na cenovej ponuke na pieskovanie, sódovanie alebo čistenie povrchov. Sme mobilní takže dokážeme prísť na akékoľvek miesto v rámci Slovenska. Nepotrebujeme žiadny prívod energie ani vody.