O nás

Vyčistíme každý povrch

Ekologické mobilné sódovanie, pieskovanie a čistenie

Firma Tryskáči.sk patrí medzi najväčšie pieskovacie firmy na Slovensku. Aktuálne disponujeme 5 mobilnými pieskovacími strojmi, ktoré riešia zákazky po celom Slovensku.

Celý projekt Tryskaci.sk vznikol za účelom pomôcť ľudom pri ich každodenných pracovných výzvach. Celý proces nami realizovaného čistenia  funguje na princípe vysokotlakového vystreľovania sódy alebo piesku na plochu, ktorú chceme vyčistiť.

Týmto spôsobom dochádza k okamžitému čisteniu aj tých najnáročnejších povrchov. Všetko je založené na inovatívnej a neinvazívnej eko technológii, ktorá dokáže vyčistiť povrch bez poškodenia. Takéto čistenie sa hlavne využíva pri stavebnom a technickom priemysle.

Dokážeme odstrániť lak z dreva alebo železa, vyčistiť steny a podlahy od špiny alebo grafitov, vyčistiť pomníky a náhrobné kamene bez poškodenia, vyčistiť hrdzu zo strojov alebo súčiastok  a ďalšie.

mobilná pieskovačka

Inovatívna technológia

Využívame inovatívnu a neinvazívnu eko technológiu, ktorá je prispôsobená na každý povrch. Čistíme vysokým tlakom.

Kvalifikovaný tím

Náš kvalifikovaný tím sa postará o maximálnu spokojnosť s našimi službami. Niekoľkonásobné rýchlejšie čistenie ako pri iných metódach.

Chránime životné prostredie

Čistiaci proces je založený na princípe sódy a piesku. Nevyužívame žiadne chemikálie.

Spokojnosť na prvom mieste

Základom úspechu je odvedenie 100% práce u každého klienta, kde poradíme, vysvetlíme a navrhneme najlepšie riešenie.