Novodobé pieskovanie prinesie do vašej domácnosti kopec benefitov

pieskovanie chaty

Čas a financie potrebné na ošetrenie zrubov, zaneseného železa alebo muriva sa môžu vo finále vyšplhať do astronomických rozmerov. Ak sa aj vám z tejto predstavy zatočila hlava, tak riešením pre vás môže byť mobilné pieskovanie. To do vašej domácnosti prinesie kopec benefitov vrátane ušetrenia financií.


Mobilné pieskovanie na čistenie povrchov

Dokončovacie práce počas rekonštrukcie či stavby novej nehnuteľnosti so sebou prinášajú nemalé investície. Inak tomu však nie je ani v prípade pravidelnej údržby. Tú si vyžadujú najmä drevené chaty, zruby, ale aj staršie murované domy. Nánosy špiny, hrdze a usadenín predstavujú rušivé a nebezpečné elementy pre ďalšiu životnosť obytných priestorov. Ich odstránenie však nemusí hneď predstavovať niekoľko dňovú dovolenku na rebríku. Riešenie v tomto prípade prináša mobilné pieskovanie, ktoré očistí aj tie najmenej dostupné miesta drevených, betónových aj železných povrchov.


Suché aj mokré pieskovanie

Mobilné pieskovanie inak nazývané aj tryskanie funguje na princípe stlačeného vzduchu, cez ktoré je striekané vybrané abrazívum na čistený povrch. Pieskovanie sa vykonáva dvomi spôsobmi. Suchým a mokrým. Suché pieskovanie je klasický proces, ktorý sa používa najmä v exteriéri. Ak je však potrené ošetriť povrchy v citlivom interiéri, kde by prašnosť mohla poškodiť iné predmety a materiály, potom sa volí mokré tlakové pieskovanie za použitia vody.


Dôkladne čisté povrchy vďaka pieskovaniu

V minulosti sa tryskaním ošetrovalo najmä železo od hrdze. Moderné technológie však priniesli revolúciu v čistení pieskom, ktoré efektívne a účinne odstraňuje nečistoty z dreva, kameňa a tehál. Dokáže tiež šetrne ošetriť povrchy na historických pamiatkach ako aj starých autách, vlakoch či lodiach. Ponúka tak skvelé riešenie pre majiteľov zrubov a drevených chát. Mobilné pieskovanie si poradí aj so stropmi v novostavbách aj starších nehnuteľnostiach. No vyčistí i tehlové povrchy od grafitov.


Čistite rýchlo a efektívne

Celý proces profesionálneho mobilného pieskovania je veľmi rýchly a efektívny. Certifikovaní pracovníci z najväčšej slovenskej prieskovacej spoločnosti Tryskaci.sk totiž prídu priamo k vám domov. Dovezú potrebnú techniku a pustia sa do práce. Nemajú problém ani s ošetrením drevených stropov či striech. Disponujú totiž s plošinou na výškové práce, takže ich pneumatickej tryske neunikne žiadna štrbina.


Trávte voľný čas s rodinou, nie prácou

Celý zrubový dom dokážu takýmto spôsobom vyčistiť za jeden deň. Vďaka ním teda šetríte nielen čas, ale aj peniaze. Vybrúsenie veľkých drevených plôch ručne predstavuje niekoľko dňovú prácu viacerých ľudí, ktorí si úplne zoderú hánky na prstoch. Pozvite ich preto namiesto roboty radšej do wellnesu.  Mobilné pieskovanie od Tryskaci.sk totiž neurobí prievan vo vašej peňaženke. Práve naopak, tryskáči ponúkajú čistenie pieskom alebo sódou za ceny, ktoré si môže dovoliť naozaj každý.


Pieskovanie nepozná prekážky

Výsledky pieskovania sú ohromujúce. Na čistenom povrchu totiž nezostane žiada špára zabudnutá. Vysoký tlak striekaného abrazíva nenechá nečistoty ani hrdzu na pokoji. Každý povrch, ktorý sa dostane do rúk Tryskačom ostáva po ošetrení dokonalo pripravený na ďalší náter. Mimochodom striekanie a natieranie patrí taktiež do portfólia Tryskáčov, preto ak zvolíte ich služby zabijete naraz dve muchy jednou ranou za mimoriadne atraktívne ceny.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *